Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діалог являє собою перенос розмови між співрозмовниками у формат писемного мовлення. Це означає, що  логічний та смисловий звʼязок між репліками грає визначальну роль у цій мовній структурі. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься доповнювати діалог потрібними репліками та їхніми частинами. На екрані перед учнем міститься зображення розгорнутої книги, на одній сторінці якої є каркас діалогу, тоді як на іншій – ті частинки реплік, які можна використати для доповнення розмови. Без них репліки неповні, а тому відслідкувати логічний звʼязок між ними не вдасться. Учень аналізує каркас діалогу та розуміє, що за розмову він собою являє, наприклад, діалог між покупцем та продавцем або розмову між двома родичами тощо. Учень аналізує кожну повну репліку, розуміючи, як має закінчуватись попередня, аби між ними утворився логічний звʼязок. Наприклад, одна репліка є відповіддю на поставлене питання ,і бреде варіантів доповнення діалогу міститься це питання, яке слід перемістити у порожню ділянку до відповіді, аби зберігати правильний шлях розвитку розмови, де відповідь знаходиться після питання, а коментар – після репліки. Коли школяр переносить у порожнини потрібні частинки реплік, то доповнює і, таким чином, завершує діалог. Далі учень проходить на наступний етап, де зіштовхнеться вже із зображенням іншої розмови між двома людьми. Підказкою для учня є те, що неповні репліки все ж мають початок, тож здогадатись про те, яким мусить бути їхнє продовження, досить просто. А різноманіття тем для розмов та описаних ситуацій і є тим, що привертає увагу учня до виконання цього завдання. Крім того, для урізноманітнення візуального ряду вправи поряд з книгою із діалогом є також і додатковий персонаж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Доповнюємо діалог
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися