Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина навчилася знаходити в реченні додатки та правильно користуватися знаками пунктуації в реченнях із ними, приходить час робити наступний крок і тренуватися підбирати додатки до певного контексту, що є вкрай важливим для ефективної роботи з цими словами не лише за шкільною партою, а й у повсякденному житті. На екрані перед учнем міститься зображення речення — іншого для кожного наступного етапу завдання. На місці пропущених слів там порожнини. Хоча слова, як і речення, є різними для кожного  наступного етапу, але це завжди додатки. Варіанти слів, які претендують на цю роль у наведеному реченні, містяться під робочою зоною з даним реченням. Учень читає ці слова та підбирає ті, які підходять наданому реченню. Єдиний критерій підбору — лексичний. Тож дитина непросто має підібрати іменники в непрямих відмінках. Значно важливіше, щоб ці слова правильно та логічно повʼязувалися з іншими в реченні за сенсом. У цьому відображається різниця між вченням про частини мови та синтаксисом. Адже іменник належить до цієї частини мови завжди, а от синтаксичну роль слова можна визначити лише в певній мовній ситуації, тобто в реченні. Коли дитина вибирає слова, які грають роль додатка для конкретного речення, то ті зʼявляються на своїх місцях у реченні. Після цього дитина проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічний набір дій з іншими реченнями та новими варіантами слів для них. А для того, щоб учню було цікавіше проходити це завдання, поруч із реченням є зображення персонажів та інших цікавих обʼєктів. Вони не повʼязуються з реченням або словами, що претендують на роль додатків, але разом із тим вдало доповнюють візуальний ряд завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Доповнюємо речення додатками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися