Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Опрацювання текстів може приймати різноманітні форми, і пошук теми та основної думки – лише базові. Значно цікавіше відповідати на питання ,які повʼязані зі змістом текстів, чим і займеться дитина у процесі виконання цього завдання. На екрані перед дитиною міститься зображення тексту – іншого для кожного наступного етапу. Текст завжди цікавий, пізнавальний або просто майстерно та лаконічно написаний, що гарантує збереження цікавості дитини до виконання цього завдання. Під текстом є питання, на яке пропонується найти відповідь. Варіантів відповіді є кілька, і школяр вибирає правильний гідно зі змістом питання. Текст є досить простим для сприйняття, однак, питання змушує задуматись над тою чи іншою його частиною, щоб мікротемою тощо. Іноді дитині пропонується просто визначити, до чого закликає автор. Виконання завдання рідко полягає у пошуку конкретних слів та конструкцій у тексті. Натомість учню треба зрозуміти, про що у ньому йде мова та серед всіх варіантів, жоден з яких не цитує текст прямо, треба знайти єдиний правильний. Тобто вся робота проходить на смисловому рівні сприйняття, а опрацювання тексту відбувається у понятійному сенсі. Після того, як дитина вибирає правильну відповідь, починається наступний етап завдання, де на школяра чекатиме новий текст та інше питання. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Гра «Дай відповідь на запитання»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися