Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попередні завдання, дитина стикалась з великою кількістю текстів, тож могла самостійно переконатись у тому, що їхнє різноманіття є вкрай великим, тож роз приділити їх на види та підтипи не вийде. Однак, як для всіх текстів є властивою певна внутрішня структура, так і всю їхню сукупність цілком можна розділити на три різновиди за метою створення. Перші – це тексти, які розповідають про якісь події, другі описують той чи інший предмет або явище, і, нарешті, треті використовуються для того, щоб з їхньою допомогою передати міркування та роздуми автора. На екрані перед школярем на кожному етапі перед ним буде новий текст. Все, що треба зробити, це відповісти на питання про те, що виражає співрозмовник дитини з його допомогою коло робочої зони з текстом знаходиться зображення цього персонажа, який посилює інтерактивну складову завдання і робить його завдяки цьому й більш цікавим для виконання дитиною. Учень аналізує текст з точки зору того характеру, який має передане ним повідомлення. Після цього з-поміж трьох варіантів, які містяться під текстом, дитина вибирає той, який правильно передає його характер. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний аналіз вже іншого тексту. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Гра «Міркуємо, описуємо, розповідаємо»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися