Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Недооцінювати значення другорядних членів речення не варто. Хоча для того, аби мовна структура набула статусу речення, достатньо, аби вона мала лише підмет та присудок. На екрані перед учнем міститься зображення каркасу поширеного речення, у якому спочатку є лише підмет та присудок. Дитина бачить, що наявності цих слів досить для того, щоб передати повноцінне повідомлення, і, загалом, можна так цю конструкцію й залишити. Однак, завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб доповнити речення другорядними членами. Варіанти слів, які претендують на цю роль, містяться під робочою зоною з реченням. Слів вельми багато, і для того, щоб дитина не заплуталась, вони вдало розміщені в стовпчики. Перший стовпчик складають варіанти слів, які претендують на першу порожню ділянку в тексті, другий — складається зі слів для другої такої ділянки. Школяр аналізує підмет та присудок і має підібрати другорядні члени виключно за їхнім лексичним співвідношенням до граматичної основи. Дитина побачить, що, маючи лише підмет та присудок, цілком можливо вдало підібрати всі інші слова лише тому, що другорядні члени на смисловому рівні приєднуються до граматичної основи. Коли школяр виділяє потрібні слова, ті стають на своє місце в речення. Після цього починається наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.12
Поширюємо речення другорядними членами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися