Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текст являє собою низку речень, які мають тематичний та смисловий звʼязок, а також низку засобів реалізації цього звʼязку з точки зору різноманітних мовних засобів на кшталт сполучників, займенників тощо. Важливу роль грає також і правильний порядок речень у тексті, адже ідея його ніби рухається, розвиваючись, від речення до речення. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься складати текст з речень, які розташовані хаотично, а крім того, дитина також буде і добирати заголовок до тексту. Заголовок – це назва, тобто він має містити в собі натяк на його тему, на те, про що йтиметься у реченнях. На екрані перед дитиною міститься набір речень, які з причини відсутності звʼязку між ними не можуть вважатись повноцінним текстом. Дитина має відразу звернути на це увагу, адже часто кілька речень, які йдуть одне за одним, помилково називаються текстом. Отже, школяр читає речення та знаходить те, яке задає тон розповіді, опису або роздуму, окреслюючи його тему. Перед ним треба поставити одиничку, адже це речення є першим, і воно ж є зачином. Далі дитина шукає наступне речення, котре може бути повʼязане з першим за допомогою сполучників, повторів або інших засобів, або ж мати звʼязок лише на смисловому рівні. В будь-якому разі, дитина ставиться перед ним двійку. І так – до останнього речення. Після того, як дитина це зробить, речення можна прочитати ще раз, але вже у правильному порядку, який і перетворює їх на текст. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Складаємо зв’язний текст та добираємо заголовок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися