Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для учня п’ятого класу вагоме значення має розуміння вживання морфем у слові. Префікси, суфікси, корені та закінчення складають основу кожного слова. Усвідомлення цих понять необхідне для того, щоб вміти створювати нові форми слів та робити своє мовлення більш живим та насиченим. Цікаво, що вживання певних морфем, наприклад, префіксів може кардинально змінити значення слова до його протилежності. Саме на цьому й зосереджений урок «Утворюємо слова з протилежним значенням». Більше того, школяр працюватиме саме із дієсловами та утворюватиме їхні нові форми за допомогою префіксів. Отже, під час проходження уроку учень побачить перед собою планшет із двома однаковими дієсловами, одне з яких має пропуск на початку. Під дієсловами знаходяться варіанти префіксів, з яких учню доведеться вибрати лише один. Такий, що утворить нове дієслово, протилежне за значенням до першого. Наприклад, «відкрити» можна змінити на протилежне за допомогою префікса «за-» й вийде слово «закрити». Коли дитина знаходить необхідний префікс, то залишається просто натиснути на нього і завдання буде виконаним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.14
Утворюємо слова з протилежним значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися