Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діалог – це перенесення розмови між людьми з усного мовлення на писемне. Слова кожного співрозмовника називаються репліками, і вони можуть містити як одне, так і кілька речень. Для того, щоб діалог мав правильну форму, необхідно зберігати необхідне оформлення та порядок реплік. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься відновлювати правильний порядок реплік у діалогах. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, де знаходиться кілька реплік, котрі спочатку перемішано у хаотичному порядку. Дитина має прочитати їх та знайти логічний та змістовний звʼязок між ними, аби поєднати їх у діалог шляхом зміни їхнього порядку. Складність завдання у тому, що переміщувати дитина може не кожну репліку, а кожен рядок, тож учню доведеться бути особливо уважним, щоб нічого не переплутати. Спершу дитина шукає логічний початок діалогу, наприклад, вітання двох співрозмовників, або ж питання, з якого починається розмова тощо. Потім школяр знаходить наступну репліку, яка повʼязана з попередньою – і так ніби «чіпляє» одну репліку за іншою, будуючи розмову. Коли школяр переміщує репліки по рядкам у правильному порядку, то проходить на наступний етап завдання. Ця вправа дозволяє школяру краще зрозуміти внутрішню структуру діалогу, той логічний звʼязок, який мусять мати репліки у ньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Відновлюємо порядок реплік у діалозі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися