Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Те, що слова, які ми використовується для спілкування, є частинами єдиної динамічно працюючої системи, яка міститься в постійному русі, особливо помітно завдяки дієсловами, зокрема, завдяки поєднанню різних граматичних форм дієслова в одній одиниці мовлення, завдяки які можна багато чого сказати про ту чи іншу ситуацію. Наприклад, почувши слово «працюватимеш», можна зрозуміти, що дія відбуватиметься в майбутньому, і слово, вірогідно, використовується у звертанні, адже ця особова форма використовується разом із займенником «ти». У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з особовими формами дієслів. На екрані перед учнем міститься зображення дієслова, яке є гармонійно вписаною частиною ілюстрації. Малюнок відіграє не лише роль прикраси, яка мусить урізноманітнити візуальний ряд, а й є досить важливою для сюжету. Наприклад, слово міститься на куполі парашуту. У дієслові пропущено одну літеру, яка безпосередньо повʼязана з граматичною формою особи. У завдання не вказується контекст використання цього слова й навіть не називається, у якій особовій формі воно є. Натомість учень працює лише з мовною одиницею, маючи змогу вставити пропущену літеру за допомогою одного з варіантів, які розташовано поруч. Букви-варіанти розташовані на хмаринках. Учень підставляє подумки кожен по черзі і знаходить той, який є надасть слову правильної форми. Ця вправа лише знайомить учня з темою особових закінчень дієслів, але дозволяє учня навчитися краще орієнтуватись у них та розпізнавати правильні й неправильні закінчення. А малюнки можуть допомогти придумати сюжетну основу, наприклад, порожнина в дієслові — то дірка в парашуті, і правильна літера з хмарки може цю дірку закрити і врятувати парашутиста.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Вставляємо пропущені букви в особові закінчення дієслів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися