Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Пунктуація — розділ мовознавства, який вивчає розділові знаки. Ті так само повʼязані з правильною передачею усного мовлення на письмі, адже за допомогою спеціальних символів вказуються потрібні паузи. Однак, цим роль пунктуаційних знаків не обмежується. Вони також вкрай тісно повʼязуються із синтаксисом. Наприклад, на кінці речення обовʼязково ставиться той чи інший розділовий знак. Крім того, спеціальні символи використовуються і всередині речень. Скажімо, якщо граматична основа виражена однією й тою ж частиною мови, тоді між підметом-іменником та присудком-іменником треба ставити тире. Прикладом є речення «Бджола — велика трудівниця». Описана вища норма становить лише частину правил пунктуації. Під час виконання цього завдання дитина тренуватиметься вставляти в речення пропущені розділові знаки, яких там бракує. На екрані перед учнем міститься речення — інше для кожного наступного етапу. У ньому бракує певного розділового знака. Набір пунктуаційних символів міститься під робочою зоною з реченням. Дитина спочатку аналізує речення, щоб зрозуміти, якого знака там не вистачає. Учень має також знайти для нього і правильне місце, що теж не так легко. Школяр спочатку виділяє той розділовий знак, який потрібно, серед інших, після чого натискає на порожнину між тими словам, де він має бути, переміщуючи його туди. Коли дитина вставляє пропущений розділовий знак правильного виду на його місце, то проходить на новий етап до іншого речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Вставляємо пропущені розділові знаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися