Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Під час вимови деякі звуки в словах мають схильність наближатися за своїм звучанням до інших. Є цілий набір подібних випадків, наприклад, поодинокі приголосні на кінці слів часто здаються глухими, навіть якщо вони там дзвінкі. Або ж у окремих словах трапляються порівняно складні випадки, коли важко вибрати, яку літеру слід писати. Такі випадки повʼязані з історичними обставинами, наприклад, зі змінами, які могли б бути в запозичених словах тощо. Може бути неясно, яку літеру писати, не лише у випадку з ненаголошеними голосними, а й із багатьма приголосними. І дитина в процесі виконання цього завдання познайомиться з рядом таких випадків. На екрані перед учнем міститься зображення кількох слів, що мають пропущені ділянки, де бракує, як мінімум, однієї букви. Під кожним таким неповним словом є кілька варіантів літер, серед яких треба вибрати одну, яку треба перемістити до порожнини у відповідному слові. Школяр аналізує кожне слово та підбирає правильний варіант потрібної букви. Коли учень робить це з усіма словами, то проходить на наступний етап, де аналогічним чином треба буде опрацювати інші складні випадки написання. У вправі подаються ті слова, у яких досить часто роблять помилку навіть старшокласники та дорослі люди. Наприклад, «асфальт» або «кігті». Третя літера в кожному з цих слів часто викликає труднощі, і лише точне знання правопису може тут допомогти. Ця вправа надає це знання та покращує його за рахунок практичного досвіду, аби в майбутньому дитина не робила помилок із цими складними випадками. Кожна вправа також супроводжується додатковим персонажем, який перебуває поряд із робочою зоною з цими словами. Цей персонаж посилює інтерактивний елемент вправи й робить її виконання більш цікавим для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.19
Вставляємо у слова пропущені приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися