Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Однорідні члени речення — це слова, які відрізняються лексично, але грають тотожну синтаксичну роль. Немає жодних обмежень на те, які члени речення можуть бути однорідними, а які — ні. Це означає, що такими можуть бути і присудки, і додатки — усе залежить від конкретного випадку. Під час виконання цього завдання дитина навчиться краще визначати, які члени речення є однорідними. Належність до певного типу членів речення є критерієм відбору. На екрані перед дитиною міститься кілька речень, які задля більшої зручності розміщено в різних робочих зонах над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказується, речення з якими однорідними членами треба знайти та виділити цього разу. Наприклад, на одному етапі треба знайти речення з однорідними підметами, то в наступному треба відшукати речення з однорідними додатками. Учень має не просто знайти однорідні члени речення, а і зробити їхній синтаксичний аналіз. Звісно, потрібне речення може бути першим, однак, здебільшого дитині доводиться визначати синтаксичну роль однорідних слів у кількох реченнях. Це не лише надасть дитині потрібний досвід опрацювання таких конструкцій, а й дасть зрозуміти, коли доцільно використати однорідні означення, а коли більш ефективними для донесення думки речення є однорідні обставини.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Вибираємо речення з певними однорідними членами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися