Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

  Досить вагоме значення для мовлення має зв’язність тексту. Для зв’язку речень у тексті використовуються різні способи і засоби. Крім того, важливо, щоб у кожному наступному реченні тексту була присутня вже відома слухачу або читачу інформація, а також нові відомості. Якщо цього правила не буде дотримано, то текст втратить зв'язність, зміст і сенс. 
    Щоб школяр краще орієнтувався у логічному зв’язуванні слів та речень, а також міг відрізнити просту сукупність слів від правильно побудованого тексту, ми розробили урок “Вибираємо зв’язний текст та визначаємо його тип”. Як можно було зрозуміти із назви уроку, в завданні дитина ще раз пропрацює вміння орієнтуватися у типах тексту. До них належать: текст-опис, текст-роздум (міркування) та розповідь. Учню доведеться вказати, із яким саме текстом він працює, користуючись знаннями про характерні особливості кожного типу. 
    Під час проходження уроку п’ятикласник бачитиме перед собою розгорнуту книгу із двома текстами. Завдання школяра - вибрати зв’язний текст, натиснути на нього, а потім вписати у порожнє поле під ним, до якого типу він належить. Якщо все було виконано правильно, дитина може переходити до наступного етапу вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.9
Вибираємо зв'язний текст та визначаємо його тип
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися