Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Заголовок є назвою тексту, але в кожному конкретному випадку він може мати різний зміст. Досить часто заголовок містить у собі тему, називаючи досить конкретно, про що йтиметься у тексті. Цей прийом використовується для того, щоб зберегти головну думку для читача невизначеною, аби він сам її сформулював для себе. Іноді й ідея тексту може прямо називатись у заголовку. Це відбувається тоді, коли важливо як раз розкрити цю ідею більш повно. А в деяких художніх текстах заголовок є настільки завуальованим та символічним, що лише після прочитання тексту вдається точно зрозуміти його значення. У процесі виконання цього завдання дитина стикнеться не з такими складними випадками, вибираючи лише один з двох варіантів: або заголовок передає основну думку тексту, або його тему. На екрані перед дитиною міститься текст з уже наведеним заголовком. Він цілком підходить до цього тексту, тож дитині не потрібно нічого додатково виправляти. Натомість учню пропонується прочитати текст та визначити, що цей заголовок означає. Варіанти містяться під робочою зоною з цим текстом. А поруч знаходиться зображення персонажа, якому і треба підказати значення заголовка.  Наявність цього героя робиться виконання завдання більш цікавим для дитини, а крім того, посилює інтерактивний компонент вправи. За допомогою цієї вправи учень не лише знайомиться з різноманіттям способів використання заголовків, а й також тренується краще розрізняти тему та ідею тексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.6
Визначаємо, що виражає заголовок тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися