Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тип тексту за висловлюванням дитина вже навчилась визначати раніше, і знає, що їх є три види: розповідь, опис та роздум. Однак, коли дитина починає працювати з досить великими конструкціями, то неодмінно помічає: в одному тексті можуть цілком природно поєднуватись всі три ці типи, хоча при цьому текст загалом належить до якогось одного. Наприклад, у тексті-розповіді йде мова про певну подію, про яку й розповідає автор. Однак, коли заходить мова про деталі тої події та обʼєктів, які там були, їх необхідно описати, іноді навіть в кількох реченнях. Отже, ця мікротема вже є описом. Нарешті, ця подія цілком могла викликати у автора певні думки, висновки стосовно тих чи інших цілком життєвих питань. В результаті він ділиться ними, цими висновками, у тексті, і ця мікротема вже є розумом. У процесі виконання цього завдання дитина стикнеться з такими випадками. На екрані перед учнем міститься текст, який, хоча й не є надто великим, все ж містить у собі відразу кілька мікротем. Текст вже структуровано: його розділено на абзаци, і у кожного є свій номер. Дитина має за допомогою варіантів, що містяться під текстом, визначити, який тип мовлення відповідає кожній мікротемі. Наприклад, перший абзац означає текст-розповідь, і дитина переносить одиничку до слова «розповідь», який знаходиться під текстом. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Визначаємо тип мовлення кожної з мікротем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися