Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Визначати тип тексту за метою висловлювання, маючи перед собою його повністю, насправді досить легко. У процесі виконання цього завдання дитина зробить наступний крок у розумінні цієї теми, працюючи вже не з самим текстом, а планом до нього. На екрані перед учнем міститься зображення плану тексту – нового для кожного наступного етапу. План не переказує текст, а відображає головні його структурні та смислові частини, мікротеми та елементи, які обовʼязково необхідно мати при відтворенні цього тексту у первинній формі. Школяр читає план для тексту та уявляє, яким він має бути. Головна робота тут відбувається у свідомості дитини, яка за планом має подумки відтворити текст, зрозумівши, як мікротеми, що відображаються у пунктах плану, співвідносяться між собою та поєднуються у щось одне. Школяр розуміє, яким має бути текст-оригінал, після чого вже на основі власних висновків визначає його тип за метою висловлювання. Варіантів є три, як завжди: розповідь, роздум та опис. Вони знаходяться під планом до тексту, тож дитина просто натискає на потрібний варіант, після чого проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншим планом. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.8
Визначаємо тип тексту за планом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися