Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатство української мови дає мовцям досить широкі можливості для вираження думок, ідей, почуттів. Одну й ту саму ідею можна виразити як лаконічно, так і більш поширено. Наприклад, ціле словосполучення іноді цілком можна передати одним словом — прислівником. Цим і займеться дитина в процесі виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься зображення персонажа, який промовляє ту чи іншу думку. Вона є досить багатоелементною, адже містить кілька слів. Це словосполучення, у якому може бути як два, так і три слова, можна замінити одним прислівником, і поруч є робоча зона, яка містить цілу низку слів, які претендують на те, щоб замінити собою це словосполучення. Учень аналізує лексичне значення прислівників послідовно, по черзі, після чого підбирає той один, котрий дійсно повністю відображає сенс цілої комбінації слів. Коли школяр це робить, то проходить на наступний етап виконання завдання, де зіштовхнеться з іншим випадком скорочення кількості мовних одиниць завдяки грамотному використанню прислівників. Виконання цього завдання є досить цікавим. Здебільшого прислівник не має спільних коренів ані з одним зі слів у словосполученні, тому вся робота проходить на лексичному рівні, що досить цікаво саме по собі. Крім того, виконання цього завдання може значно розширити словниковий запас дитини, бо учень знайомиться з новими словами і для кожного підбирає лексичне значення. Крім того, це завдання демонструє широкі можливості, які має прислівник як частина мови, котру не так часто вживають у мовленні, як вона того заслуговує. А наявність персонажа, чию фразу учень і переробляє, робить вправу більш цікавою завдяки посилення інтерактивного компоненту механіки його виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Замінюємо словосполучення прислівником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися