Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Під час виконання цього уроку дитина буде вдосконалювати свої навички відрізняти іменники-істоти та іменники-неістоти на конкретних прикладах. До істот належать назви людей, звірів, назви казкових героїв (дитина, суддя, мураха, русалка). Такі іменники у називному відмінку відповідають на питання «хто?», а в знахідному — «кого?» (н.в. (хто?) хлопець; зн.в. (кого?) хлопця). А до неістот належать всі інші іменники, які і в називному, і в знахідному відмінках відповідають на питання що? (н., зн.в. (що?) суспільство, море).

    Перед дитиною на екрані диван з подушками зверху. На них написані іменники. Учень має перетягнути на диван подушки тільки з іменниками-істотами (або неістотами). Які саме потрібно вибрати слова, вказано у завданні над подушками.

     Отже, під час виконання дитина навчиться на практиці відрізняти іменники-істоти від неістот, співвідносити теорію з практикою, також тренуватиме увагу і вміння концентруватися на конкретній задачі.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Гра «Розкладаємо подушки»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися