Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення правил — необхідна умова для чудового знання мови. Однак, практика має бути по-справжньому веселою. Розділ «Рід іменника» не означає, що учень буде виключно шукати слова в тому чи іншому роді. Наша місія — зробити вивчення мови простим та цікавим, а головне — інтелектуально збагаченим. У вправі «Гра «У світі кіно» перед дитиною стоятиме просте завдання: прочитати речення та знайти в ньому слова певного роду. Звучить просто та зрозуміло, однак, є тут своя перевага. Кожне нове речення передбачає цікавий факт про культуру кіно. Який герой кіно є найпопулярнішим за всі часи, звідки взагалі прийшло в нашу мову слово «кіно» та у якій країні можна подивитися кіно зі справжнього човна, — відповіді на всі ці питання чекатимуть на учня під час проходження цього уроку. У такий спосіб, дитина буде працювати над удосконаленням розуміння роду іменників та одночасно зробить для себе багато цікавих відкриттів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Гра «У світі кіно»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися