Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Пряма мова є спробою передати на письмі не слова автора фрази, а іншого мовця без будь-яких змін. Застосовуючи пряму мову, автор висловлювання наводить чужі слова поряд із власними, а тому ці структурні частини речення мають бути відокремлені спеціальними розділовими знаками. У цій вправі школяр в ігровій формі тренуватиметься користуватися такими розділовими знаками. Перед собою дитина бачить мольберт, поряд із яким стоїть автор картини. Художник намалював не пейзаж і не портрет, а речення з прямою мовою. Картина не закінчена — у ній бракує розділових знаків, які б відокремлювали пряму мову від слів автора. Учень має допомогти художнику і вставити в потрібні ділянки картини між словами ті розділові знаки, що позначають початок і кінець прямої мови, а також те, як вона пов’язується зі словами автора. Набір розділових знаків є під мольбертом. Якщо слова автора перед прямою мовою, між ними має бути двокрапка, а якщо після, то між ними тире. Пряма мова завжди в лапках, про що нагадує дитині це завдання. І завдяки виконанню поданої вправи дитина згадає особливості прямої мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Гра «Завершуємо картину»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися