Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Однією із найважливіших категорій української мови є рід. Особливо важливо говорити про нього під час вивчення іменників. Як відомо, існує три роди іменників: чоловічий, жіночий та середній. Рід іменника визначаємо, співвідносячи його із займенниками «він», «вона», «воно» або поєднуючи із «цей», «ця», «це». Для грамотного знання мови учень має вміти визначати рід іменника, а також пам’ятати про існування категорії спільного роду (наприклад, сирота). Значення роду необхідно іменнику для правильного його граматичного зв’язку з прикметниками (зелена трава, зелений паркан), займенниками (наш дім, наше життя) та дієсловами (Іван говорив, Марійка говорила). Під час виконання цієї вправи дитина бачить перед собою книгу із двома сторінками. На одній сторінці написані іменники в різних родах, інша — пуста. Завдання, яке стоїть перед учнем — перенести всі іменники жіночого роду на пусту сторінку. Завдяки подібній вправі дитина навчиться швидко орієнтуватися в родах та не допустить помилки в розпізнаванні роду іменника в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Переносимо слова певного роду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися