Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок присвячений поділу слів української мови за походженням на власне українські та запозичені. Працювати тут учень буде на рівні речення.

    Власне українські слова складають найбільший прошарок слів нашої мови, і саме вони формують національні ознаки мови. Для досконалого володіння мовою потрібно знати якнайбільше цих слів і доречно використовувати їх у мовленні. А запозичені слова – слова, які прийшли в українську мову з інших мов.

    Перед учнем на екрані розташоване біле поле, в якому знаходиться речення. Дитина має знайти в ньому запозичене слово і замінити на власне українське. Варіанти відповіді знаходяться під полем. Учень повинен перетягнути потрібне слово і накласти його зверху на запозичене слово.

     Виконуючи цей урок, дитина вчиться вирізняти запозичені слова у реченні, підбирати його власне український відповідник з-поміж інших варіантів відповіді, тренує увагу і розширює свій словниковий запас.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Підбираємо українські відповідники до іншомовних слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися