Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Під час виконання цього уроку дитина навчиться добирати слова, які належать до офіційно-ділової лексики, і відновлювати з їхньою допомогою різні види документів.

    Перед учнем на екрані знаходиться бланк документа. Що це за документ, для чого він призначений, дитина може дізнатись, скориставшись підказкою. Вона знаходиться у лівому верхньому куті бланка. Це знак питання в крузі, на який потрібно натиснути. Тоді з’явиться додаткове вікно з відповідним поясненням.  

     Щоб документ набув чинності, дитина повинна доповнити його потрібними словами. Варіанти відповіді знаходяться під бланком. Учень має вибрати три слова з шести, натиснути на них, тоді слова з’являться у документі. Після того як текст відновлений, дитина повинна натиснути на кнопку «Готово», і тоді з’явиться інший документ.

     Відновлюючи тексти документів, учень навчиться добирати влучні слова, притаманні офіційно-діловому стилю, а також дізнається багато корисної інформації про різні види документів, розширить свій кругозір і словниковий запас.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Складаємо документ з використанням офіційно-ділової лексики
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися