Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок присвячено відпрацюванню розуміння теми «Конкретні та абстрактні іменники». Тут учень буде тренуватися розрізняти їх на конкретних прикладах.

    Іменники з абстрактним значенням називають не власне предмети, а узагальнені властивості, дії, ознаки, процеси поза зв'язком з їхніми носіями чи виконавцями (просьба, натхнення, ходіння). Зазвичай ці іменники не мають реального втілення і сприймаються уявою. А іменники з конкретним значенням називають предмети, явища, що пізнаються (сприймаються) безпосередньо органами чуття (дерево, людина, книга).

    Перед учнем на екрані знаходиться книга. Зверху на кожній сторінці зазначено, які саме іменники (конкретні чи абстрактні) туди треба переносити. Під книгою знаходяться чотири слова, які учень має перетягнути на сторінки згідно з написами на них. Далі дитина повинна натиснути кнопку «Готово», щоб пройти на наступний етап завдання.

    Після виконання всіх завдань дитина на практиці зрозуміє різницю між поняттями «іменник з абстрактним значенням» і «іменник з конкретним значенням», збагатить словниковий запас, а також розвиватиме логічне мислення та вміння аналізувати мовні явища.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.12
Сортуємо конкретні та абстрактні іменники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися