Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок вдосконалить вміння дитини утворювати іменники з абстрактним значенням. Абстрактні іменники називають не власне предмети, а узагальнені властивості, дії, ознаки, процеси поза зв'язком з їхніми носіями чи виконавцями (кохання, біганина). Зазвичай такі слова не мають реального втілення і сприймаються уявою.

     Перед учнем на екрані знаходиться мольберт з картиною. Поряд з ним стоїть художник, якому потрібно допомогти назвати картину. Дитина має вибрати з-поміж трьох варіантів таку кінцівку слова, яка утворить іменник з абстрактним значенням. Учень повинен натиснути на влучну кінцівку, і вона перелетить на потрібне місце на картині.

     Отже, виконуючи це завдання, дитина навчиться підбирати таку кінцівку до слова, яка б утворила іменник з абстрактним значенням, збагатить свій словниковий запас, тренуватиме уважність, вміння співставляти лексичні значення слів та аналізувати їх.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.13
Утворюємо абстрактний іменник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися