Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розумітися на родах іменників досить важливо для знання української мови. Коли учень стикається з особою, істотою чи предметом, він має легко та швидко зорієнтуватися та вказати, до якого роду належить це слово. Від цього залежить, наскільки граматично правильно дитина говоритиме та вживатиме слова. Однак, для того, щоби визначити, до якого роду належить те чи інше слово, не обов’язково знати контекст. Можна поглянути на закінчення та спробувати вгадати, до якого роду належатиме слово. Важливо розуміти, що в називному відмінку визначити рід іменника досить важко, а тому вірогідність правильної відповіді може зменшуватися. У цьому завданні учень бачить перед собою головного героя, біля якого є декілька предметів та клітинки для того, щоби вписати слово. У цього слова вже є закінчення, що може натякати на рід іменника та підкаже дитині, який саме предмет із трьох наведених потрібно назвати та записати в клітинки. Після того, як учень правильно називає предмет та вписує його в клітинки, завдання вважається виконаним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Відгадуємо слова за родами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися