Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як і попередня вправа, «Вибір іменників певного роду» навчить учня швидше розумітися на різних родах іменника. Рід — обов’язкова для іменника граматична ознака. Лише множинні іменники ознаки роду не мають (окуляри, канікули, гроші), оскільки рід встановлюється за формою однини. Тому кожен предмет або істота в однині має свій рід, який можливо визначити. Поняття роду важливе для граматично правильної побудови мовлення. Навряд чи вас хтось зрозуміє, якщо звертатися до жінки, використовуючи прикметники та дієслова чоловічого роду. Цікаво, що для самого іменника рід значення не має, а от для залежних від нього прикметника та дієслова несе граматичний сенс. Вправа, яка знаходиться зараз перед учнем, навчить його мислити категоріями родів. Завдання дитини — вибрати іменники заданого роду. Важливо бути уважними, оскільки на картинці перед учнем будуть не тільки іменники, а й інші частини мови. Однак, завдання закликає дитину шукати саме іменники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Вибираємо іменники певного роду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися