Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок актуалізує знання дитини з теми «Іменники-істоти та іменники-неістоти», навчить працювати з ними на рівні речення.

    За значенням усі іменники поділяються на істоти і неістоти. До істот належать назви людей, тварин, птахів, риб, плазунів, комах, міфологічні та демонічні назви (жінка, герой, лев, домовик). Іменники на позначення назв істот у називному відмінку відповідають на питання «хто?», а в знахідному — «кого?» (н.в. (хто?) дитина; зн.в. (кого?) дитину). До неістот належать всі інші іменники, які в називному і знахідному відмінку відповідають на питання «що?» (н., зн.в. (що?) народ, дерево).

    Перед учнем на екрані розташований ноутбук з реченням. Дитина має натиснути на екрані на на всіх істот або неістот (в кожному слайді їх буде різна кількість). Іменники якої категорії потрібно шукати в реченні, вказано у завданні над ноутбуком. Після того, як потрібні слова позначені, учень має натиснути кнопку «Готово».

    Виконавши цей урок, дитина вдосконалить вміння знаходити іменники в конкретних реченнях, розрізняти істот та неістот, а також розширить свій кругозір, бо зміст кожного речення надає цікаву інформацію щодо комп’ютерів та комп’ютерних технологій.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.10
Вибираємо істоти/неістоти в реченнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися