Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Метою цього уроку є засвоєння учнем поняття «власне українські слова». Дитина має навчитися відрізняти їх від запозичених.

    В українській мові всі слова поділяються на власне українські та запозичені з інших мов. Власне українські — це слова, що формують національні ознаки мови. Їх легко виділити в такий спосіб: якщо слово не має виразних ознак запозичення і в російській мові має інше звучання, то воно є власне українським (хвиля, гарний, нишком, навпростець).

    Перед учнем на екрані знаходиться аркуш блокнота, на якому розташовані шість слів. Дитина повинна допомогти персонажам вибрати тільки власне українські слова. Учень має натиснути на всі слова, які він такими вважає. В кожному слайді їх різна кількість: від двох до п’яти. Під аркушем знаходиться кнопка «Готово», її натискання дасть змогу продовжити виконання уроку.

    Отже, виконуючи завдання, дитина на практиці навчиться відрізняти власне українські слова від запозичених. Також цей урок добре розвиває увагу і здатність до мовного аналізу.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Вибираємо слова власне українського походження
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися