Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок вдосконалить знання дитини з теми «Велика літера і лапки у власних назвах», навчить знаходити помилки у словосполученнях з власними назвами.

    Учень знає, що власні назви за правилами українського правопису пишуться з великої літери, а загальні – з малої. Деякі власні назви беруться в лапки: назви організацій, підприємств, літаків, автомобілів, літературних, художніх, музичних творів, газет, журналів, книг, готелів, кав’ярень, виробів, продуктів (цукерки «Білочка», видавництво «Пегас», фірма «Весна», журнал «Сонечко»).

    Перед дитиною на екрані знаходиться планшет з трьома словосполученнями. Учень має допомогти персонажу правильно виконати тестове завдання, розставивши потрібні позначки. Дитина повинна взяти червоний хрестик, якщо словосполучення з помилкою, або зелену галочку, якщо словосполучення написане правильно, і перенести у спеціальні квадрати праворуч. Позначивши кожний рядок галочкою чи хрестиком, потрібно натиснути кнопку «Готово» під планшетом.

    Отже, виконуючи цей урок, дитина тренуватиме вміння знаходити помилки у словосполученнях з власними назвами, розвиватиме увагу і кмітливість.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Виконуємо тестове завдання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися