Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок навчить дитину доречно використовувати офіційно-ділову лексику. До неї відносять слова й усталені звороти, що належать до офіційно-ділового стилю і виконують функції офіційного спілкування. Вживаються вони в усіх видах документів, а також в усній діловій практиці. Офіційно-ділові слова і вирази не завжди є доречними в побутовому мовленні, і учень має навчитись правильно використовувати їх.

    Перед учнем на екрані розташований три білих фони з реченнями всередині. Над ними є завдання. Дитина має знайти речення, де доречно або недоречно вжито офіційно-ділову лексику, в залежності від завдання кожного конкретного слайду. Учень повинен знайти і натиснути на два потрібних речення, а потім — кнопку «Готово».

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина вчиться знаходити слова і вирази офіційно-ділового стилю в конкретних реченнях, а також визначати доречність або недоречність їхнього вживання, що в майбутньому допоможе їй вільно вибирати потрібний стиль спілкування залежно від ситуації.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Визначаємо, де доречно вжито стилістично забарвлені слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися