Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок актуалізує знання учня з теми «Написання частки “не” з іменниками», навчить добирати влучні слова, щоб доповнити прислів’я, розширить кругозір.

    Не- з іменниками пишемо разом, якщо слово без «не» не вживається, додаванням «не» до слова утворюється іменник із протилежним лексичним значенням (до нього можна дібрати синонім),  у складі префікса недо-, який означає дію у неповній мірі (нежить, щастя – нещастя (горе). Не- з іменниками пишемо окремо, якщо у реченні є протиставлення, «не» стосується іменника-присудка (не сум, а радість; кров не вода, а серце – не камінь).

    На екрані дитина бачить дошку з прислів’ям і учня-персонажа, якому і має допомогти вибрати потрібне слово або сполучення слів. Варіанти відповіді розташовані знизу, їх шість. Учень має натиснути на потрібне слово, воно з’явиться у прислів’ї на дошці, і програма одразу прийме відповідь.

    Під час виконання цього завдання учень вдосконалить вміння правильно вживати іменники з часткою «не», розширить словниковий запас, тренуватиме вміння аналізувати мовні явища.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.15
Завершуємо прислів'я
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися