Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей  урок навчить дитину знаходити запозичені слова в реченні. Запозичені слова – це іншомовні слова, які не сприймаються мовцями як чужорідний елемент і не потребують пояснень щодо форми і значення, тому завдання потребує уваги та зосередженості.

    Найчастіше такі слова вживаються в офіційно-діловому мовленні, тому і оформлення уроку відповідне. Перед учнем на екрані розташований ноутбук з реченням. Дитина має допомогти журналістам знайти в ньому слово або слова іншомовного походження (в кожному слайді буде різна їх кількість). Після того, як учень вибрав всі запозичені слова в реченні на екрані ноутбука, він має натиснути кнопку «Готово».

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина вчиться визначати запозичені слова в конкретних реченнях, а також вивчає теорію щодо даної теми, бо зміст кожного речення надає інформацію щодо походження і вживання запозичених слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Знаходимо запозичені слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися