Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок в ігровій формі познайомить учня з поняттям «жаргонізм» і навчить знаходити ці слова у конкретних реченнях.

    Жаргонізми — це специфічні слова, що вживаються у розмовному мовленні людей окремих соціальних груп або професій (жаргон шоферів, солдатів, рибалок). Вживання таких слів допускається тільки в усному розмовному мовленні. У художній літературі жаргонна лексика використовується як засіб яскравого зображення життя. Під час виконання цього уроку дитина познайомиться із студентським жаргоном.

    На екрані перед учнем знаходиться ілюстрація з два студентами, що розмовляють. Учень має знайти в репліці кожного з них жаргонні слова і натиснути на них. Що таке жаргонізм дитина може дізнатися з підказки (знак питання в крузі), яка знаходиться зверху між репліками. Коли учень натисне на неї, то з’явиться додаткове вікно з визначенням.

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина добре запам’ятає, що таке жаргонізм, навчиться визначати жаргонні слова у конкретних реченнях, а також зрозуміє доречність або недоречність їхнього вживання, що в майбутньому допоможе їй вільно вибирати потрібний стиль спілкування.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Знаходимо жаргонізми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися