Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Навколишній світ дивовижний – у ньому незліченна кількість дійсно вражаючих явищ, загадкових процесів, химерних природних обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина розширюватиме свій кругозір, знайомлячись з визначеннями деяких з цих загадкових явищ природи. Слова грають дуже жаливу роль при вивчені навколишнього світу. Досвід однієї людини, навіть старшої, не може допомогти дійсно знати багато про що, і тим паче – досвід дитини. За допомогою мови і текстової інформації люди обмінюються досвідом, знаннями.

    На екрані перед учнем міститься зображення явищ природи чи небесних тіл. Кожне з них – дивовижне у своїй царині, і хоча малюнки не можуть передати всю їхню вражаючу могутність, вони, однак, є досить деталізованими та симпатичними, аби дитина залюбки працювала з ними. Над картинками є звукова кнопка, з якою школяр вже працював на етапі аудіювання. Тут механіка виконання завдання тотожна: учень натискає на кнопку і чує текст. Він досить обʼємний і детально описує певне явище природи, однак, не називає його прямо. Школяр аналізує почуте та вибирає з-поміж картинок ту, що ілюструє цей текст. При цьому визначення того чи іншого явища надається у енциклопедичному стилі, ніби хтось читає дитині пізнавальну книжку. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічну послідовність дій, щоб визначити, про що говориться в новому тексті.

    Оскільки у ньому це природнє явище чи небесне тоіло не називаються, варіанти досить сильно відрізняються між собою, тож навіть не маючи повних знань на цю тему, дитина зможе дати правильну відповідь, а потім знову натисне на кнопку і послухає визначення повторно, аби запамʼятати те, що її зацікавило.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.2
Добираємо ілюстрацію до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися