Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Різноманіття завдань є дієвим способом зробити вивчення тої чи іншої теми дійсно цікавим для дитини. Адже без щирого інтересу до виконання та зацікавленості у результаті, не вдасться досягнути дійсно хорошого рівня підготовки. Ця вправа використовується для того, щоб закріпити знання, присвячені темі переносу слів у реченні. 

    На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення нового речення. Воно є неповним – у ньому пропущено одне слово, яке має досить важливе значення (втім, у хорошому реченні зайвих слів і не може бути) для його сенсу. І учень згідно із формулюванням завдання має з-поміж кількох варіантів знайти слово, котрим можна це речення доповнити, завершаючи його. При цьому всі варіанти, представлені під реченням – то є одне й те саме слово, але в різних варіантах переносу. Критерій для вибору, таким чином, не смисловий, а саме морфемний. Учень має вибрати той варіант слова, який було перенесено правильно. Коли школяр ставить його на порожнє місце у реченні, то проходить на наступний етап завдання до аналогічного речення.

    Речення супроводжується малюнками, які ілюструють описаний в тексті сюжет, тож дитині буде цікаво переміщуватись з рівня на рівень, виконуючи це завдання, адже кожен етап приносить щось нове та описує іншу маленьку історію. Варіанти ж переносу є досить простими для сприйняття, і вибрати правильний буде легко. Однак, завдяки цьому завданню школяр ще краще опанує тему переносу, і в майбутньому буде більш впевнено в ній розумітися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Доповнюємо речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися