Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа теж зосереджена на розвитку уваги та концентрації дитини, однак, вона трохи змінює механіку виконання попередніх завдань. Тут теж треба слухати текст, теж впізнавати один з кількох предметів. Однак, обʼєм усної інформації, яку доведеться сприйняти, значно більший, ніж раніше. Можна сказати, що попередні завдання були певною мірою підготовкою до цього та до кількох наступних.

    На екрані перед учнем міститься кілька обʼєктів. Всі вони різні і використовуються з різними цілями як зовнішньо або за структурою не схожі, однак, правильний вибір між ними буде не таким вже й простий. Учень натискає вже знайому йому кнопку звукового відтворення, після чого слухає текст. У ньому говорить про один з цих предметів, але такими словами і фразами, що відразу не зрозуміти, про що саме. Це викриває всю творчу можливість працювати зі словами: різні предмети можна описати подібним чином, як і по-різному описати один і той самий обʼєкт. Тож школяр уважно слухає кожне слово, кожну частину тексту, щоб зрозуміти, про що саме йдеться. За більшістю моментів в описі ці предмети подібні, однак, серед них є те, що властиве лише для одного з зображених обʼєктів. Учень має звернути на це увагу, після чого виділити саме цей предмет.

    Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання з іншим текстом та новими предметами для опису. Їх різноманіття та необхідність буквально прислухатись до кожного слова перетворює це завдання на цікаву гру, тож учню буде не лише корисно, а й весело рухатись з рівня на рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.5
Гра "Чи уважний ти слухач?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися