Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує комплекс завдань, які присвячені докладному вивченню морфемного складу дієслів, що приймають ту чи іншу форму часу. Дана вправа присвячена дієсловам, вжитим у формі саме минулого часу, тобто таким, що описують дію, яка відбувалась до моменту мовлення. Якщо попереднє завдання зберігало цікавість учня до виконання вправи за рахунок різноманіття малюнків, то ця – робить акцент на ігровому аспекті.

    Кожен етап завдання – маленька частинка історії, яку розповідає дитині чарівна книжка. На одній її сторінці – малюнок, деталізована ілюстрація, що зображує певний сюжет. На іншій сторінці міститься речення, яке описує те, що на цьому малюнку зображено. У реченні є дієслово, вжите у минулому часі. Завдання полягає у тому, щоб знайти його та виділити. Коли учень це робить, то гортає цю чарівну книжку і проходить до наступного розділу її історії.

    Таким чином, хоча дитині важливо зрозуміти, де саме знаходиться дієслово у минулому часі, використання мовних навичок є скоріше засобом, а не метою,  що робить їх використання більш впевненим. Натомість акцент зміщується на історії, адже речення, які змінюють одне одного (як і малюнки на іншій сторінці книжки) поєднуються у цікаву легендарну історію з казковими елементами та різноманітними персонажами. Фактично, вибираючи правильне слово, дитина знаходить ключ для того, щоб гортати сторінки цієї книжки, що й становить ігровий елемент. Водночас, рухаючись між рівнями, учень знайомиться з формою минулого часу дієслова та запамʼятовує морфемний склад таких слів, те, які саме суфікси та закінчення надають їм цієї форми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.6
Гра "Назад у минуле"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися