Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа відкриває низку завдань, присвячених правопису української мови. Ця тема є дуже важливою для дитини, адже допомагає писати дійсно грамотно. Водночас варто зазначити, що правопис саме у випадку з українською мовою досить простий: писемна мова майже повністю відповідає мові усній.

    У ході виконання цього завдання учень буде практикуватись у написанні правильної літери у тих небагатьох випадках слів, коли з вибором її, цієї літери, можуть бути проблеми. На екрані є зображення слова – нового для кожного наступного етапу завдання. Воно є неповним – у ньому пропущена одна літера. Під словом знаходиться зображення ставка. Там плавають літери. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб впіймати саме ту букву, котра має стати на вільне місце у слові. Школяр подумки підставляє у порожнину кожну літеру по черзі, знаходячи правильний варіант. При цьому учень допомагає зловити таку «рибку» персонажу з вудочкою, який знаходиться біля ставка. Наявність цього додаткового героя робить виконання вправи більш інтерактивним.

    Лексичне значення слова вгадати легко, адже пропущено лише одну букву. Складність же вправи полягає у тому, що пропущена саме та літера, щодо якої можуть виникнути питання. На відміну від російської мови, ненаголошені голосні в мові українській звучать чітко, однак, і їм властиве деяке помірне наближення до інших звуків. Наприклад, у слові «весело» друга «е» трохи наближається до «и». учень, читаючи чітко кожне слово, має зрозуміти, які саме літери входять до його складу, аби в майбутньому не плутатись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Гра "Впіймай літеру"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися