Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа, яка продовжує низку завдань, присвячених правопису, при чому вона має дуже великий акцент на ігровій складовій.

    На екрані перед учнем зображена яскрава, багатоелементна та досить деталізована казкова ілюстрація. Вона демонструє роздоріжжя у типовій казковій країні: кілька стежинок, які ведуть в невідомі далі, а на перехресті – стовп з вказівками про те, куди саме ведуть дороги. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти правильну дорогу, яка буде найбезпечнішою. У завданні, формулювання якого знаходиться над малюнком, вказано, яким критерієм підбору має керуватись дитина під час вибору. Зокрема, безпечною дорогою буде та, яка називається правильно. Школяр вивчає дорожній вказівник, знаходить там напрямок, який було написано правильно, без помилок, і вибирає саме його – цим маршрутом в казковій країні найбезпечніше мандрувати. Коли дитина робить свій вибір згідно з критерієм, названим у формулюванні завдання (тож завдання слід читати після початку кожного рівня), то проходить на наступний етап. При цьому особливий наголос робиться саме сюжетній основі вправи. На ілюстрації є казкові персонажі, фортеці, темні ліси, тож вправа гармонійно вписана в малюнок, а не малюнок супроводжує вправу. Наявність же казкових героїв лише посилює цікавість дитини до правильного вибору стежки.

    Вибрати ж потрібне слово з-поміж всіх варіантів досить просто, адже помилки у словах відносно очевидні, а правильне слово на їхньому тлі відразу виділяється. З іншого боку завдяки тому, що для учня ця вправа – перш за все, гра, випадки правопису, як і випадки помилок, дитина дійсно надовго запамʼятає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Гра "Знайди правильний шлях"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися