Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Ця вправа має сильний ігровий аспект, за яким замаскована тема вивчення абетки у більш складній формі, ніж це було досі. Перед учнем ставиться завдання: розмістити слова в алфавітному порядку. Опрацьовувати слід не лише першу літеру, а й всі букви по черзі, порівнюючи їх. Наприклад, якщо в алфавітному порядку треба розмістити «акація», «борошно» та «бароко», то першим йде слово, яке починається з літери «а», бо вона в алфавіті йде перед першою літерою двох інших слів. Але як треба порівнювати «борошно» та «бароко», якщо вони починаються з однієї і тієї ж букви? Відповідь така: за другою літерою. Якщо ж і третя  в двох словах однакова, то порівнюють за четвертою, пʼятою – і так до кінця. Однак, необхідно памʼятати, що при аналізі літер порівнювати їх треба саме від першої до останньої. 

     Всі слова, з якими стикнеться дитина у ході виконання цієї вправи, повʼязані з темою їжі. З нею ж повʼязаний і малюнок. На екрані перед школярем міститься зображення магазинної полички, поряд з якою – покупець, що вже склав у кошик продукти. Завдання полягає у тому, щоб назви зображених продуктів знаходились на відповідних поличках у алфавітному порядку. Більшість слів починаються з однієї літери, а деякі – мають однакові другу та третю. Коли школяр, згадавши порядок букв в абетці, порівняє ці слова та розмістить їх правильно, то пройде на новий етап до подібного завдання з іншими назвами. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Купуємо продукти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися