Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа, як і попередня, дозволяє дізнатись щось нове про рослинний світ та природу загалом. Однак, у даному завданні значно більше уваги надається візуальному ряду та ігровому аспекту.

    На екрані перед учнем міститься зображення деталізованого та багатоелементного малюнка. Чарівний персонаж, наприклад, ведмедик у плащі або свинка у сукні, прогулюючись рідним лісом, помічають різні рослини. Вони називаються їх і намагаються узагальнити. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб допомогти цим героям. Назва кожної рослини – це назва окремого виду, однак, вони також групуються і за іншими ознаками. Існує безліч видів дерев, але всі вони мають щось спільне, адже відрізняються від кущів та тим паче трав наявністю високого стовбура, покритого корою та чітким розподіленням коренів, стовбура та крони. Під малюнком міститься набір таких загальних назв. Учень, проаналізувавши малюнки, на яких зображені ці рослини, має зробити висновок, до якої групи вони належать: чи це квіти, чи це дерева, чи це кущі тощо. Коли школяр робиться свій вибір та переносить ілюстрації потрібне узагальнююче слово, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде зробити щось подібне, однак там персонаж буде іншим, так само як і рослини, з якими працюватиме. 

    Більшість дітей чули про назви рослин, однак навіть не знають, як виглядають деякі з них. Ця вправа успішно виправляє цю ситуацію, а різноманіття героїв та гарно намальованих рослин роблять завдання цікавим, завдяки чому школяр запамʼятає цей урок надовго. Хоча рослини зображені досить схематично, учень легко проаналізує і те, чим вони подібні, і те, чим відрізняються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.5
Називаємо одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися