Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У школярів часто виникають проблеми з відповіддю на питання: з якої літери писати слово, з великої чи маленької? Завдяки цьому завданню школяр закріпить свої знання цієї теми та зможе більш впевнено відповідати на це питання. При цьому дана вправа не копіює попередню, яка теж була присвячена цій темі. Натомість вона робить серйозний акцент на ігровому аспекті.

    На екрані перед учнем міститься млаюнок – новий для кожного наступного етапу завдання. Увага дитини зосереджується саме на ілюстрації, яка зроблена максимально деталізовано та виповнена у стилі, який робить її центром всього завдання. На малюнку може бути зображений будь-який обʼєкт, як істота, так і неістота, як явище природи, так і предмет, створений руками людини. Під малюнком є кілька варіантів того, як цю ілюстрацію можна підписати. Ці варіанти повністю тотожні за складом слів, однак відрізняються в іншому: у них різна комбінація великих і малих літер. Наприклад, якщо на малюнку зображено кота, а підпис картини містить його імʼя, учень має вбирати між, скажімо, «кіт Василь» та «Кіт василь».

    Завдяки цій вправі дитина краще розуміє різницю між загальними назвами і власними. Слово «кіт» – це назва цілого виду тварин, а «Василь» є кличкою суто конкретного котика. Таким чином, в цьому випадку «Василь» виступає в ролі власної назви, адже належить істоті. Так само і з неістотами, яким теж може належати та чи інша назва, котра виділяє ці обʼєкти з-поміж інших, схожих на них. Є багато міст (тому це слово пишеться з маленької букви), але «Київ» є назвою одного конкретного міста, відтак це – власна назва. Важливе уточнення: підпис до малюнка не є реченням, а тому перше слово у словосполученні не треба писати з великої літери, якщо це не власна назва. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.8
Підписуємо малюнок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися