Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже ознайомилась з категорією часу дієслів та знає, як їх відрізняти одне від одного, що означає кожен час, які особливі додаткові категорії отримує. Однак, досі учень працював з одним часом в рамках одного завдання. Цього ж разу він використовуватиме загальні знання про цю категорію, адже в даній вправі час дієслова – це критерій для їх підбору.

    На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, яка оточена малюнками, що відповідають лексичному значенню потрібного дієслова. Над нею – формулювання завдання, де прямо називається, в якому часі слід вжити дієслово. Під нею – кілька варіантів. Кожен має форму іншого часу, тож всього їх три: минулого, теперішнього та майбутнього. Всі вони – спільнокореневі слова з тотожним лексичним значенням, тож використати малюнки як підказку не вийде. Натомість слід знайти серед них дієслово, що вжито в тому часі, який зазначено у завданні. Для цього школяр має згадати, на які питання відповідає дієслово у певному часі. Далі учень знаходить, який з варіантів відповідає на це питання і вибирає його. Після цього дане слово переносить у робочу область, оточене малюнками – і проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічний набір дій з іншими варіантами слів. Також на новому етапі й час дієслова, який треба знайти, буде інший.

    Таким чином, рухаючись між рівнями, школяр неодноразово опрацює всі форми часу різних дієслів. А необхідність самостійно згадати питання до форми часу стимулює розвиток кращої орієнтації у цій граматичній категорії. Таким чином у майбутньому учневі буде значно простіше вільно підбирати потрібні дієслова.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Шукаємо дієслова відповідного часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися