Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже має певний досвід пошуку іменників серед інших слів, однак, саме у ході виконання цього завдання навички учня, що присвячені такій роботі, стануть максимально впевненими та ефективними. Родзинка цього завдання у об’ємах роботи. Досі дитина вчилась відокремлювати іменники від інших слів, маючи справу зі словосполученнями та, максимум, реченнями. Цього ж разу тренуватиметься виділяти іменники у цілому тексті.

     На екрані перед учнем міститься зображення такого тексту – нового для кожного наступного етапу завдання. Він уважно читає його, звісно, звертаючи увагу на зміст – тему, ідею, сюжет. Тексти вибрано такі, щоб дитині було цікаво з ними знайомитись. Досі саме візуальний ряд завдання додавав їм більшої цікавості. Яскраві малюнки, деталізований фон – все це привертало увагу дитини. Малюнки є й тут. Вони супроводжуються кожен текст, але на екрані займають значно менше місця, адже поступово учень починає отримувати задоволення від читання, від сприйняття нових історій, тож вже не малюнки, а сам текст є головним знаряддям для посилення мотивації дитини до навчання. Після того, як учень прочитає текст, він послідовно, опрацьовуючи кожне речення, знаходить та виділяє в цьому тексті іменники. Слова, що належать до цієї частини мови, змінюються граматично і надані не в початковій формі (називний відмінок однини), а в іншій, аби узгоджуватись з текстом. Таким чином, школяр, шукаючи іменники, мусить докласти більших зусиль. Головне – це визначити, що означає слово. Якщо воно називає предмет, явище чи особу, то це іменник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.11
Шукаємо іменники в тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися