Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Наголос може бути не лише способом для розподілення слів по групам, як у передньому завданні, а й критерієм пошуку. У ході виконання цього завдання дитина використовуватиме наголос саме для цього.

    На кожному етапі завдання перед учнем міститься зображення нового речення. Слід прочитати його та знайти певне слово. Яке саме? Над реченням міститься формулювання завдання, в якому називається критерій пошуків. Як і речення, цей критерій змінюється з кожним етапом. Наприклад, на одному рівні слід знайти одне-єдине слово в реченні, де наголошується перший склад, тоді як на наступному етапі вже доводиться шукати слово з наголошеним другим складом тощо. Така зміна цілей пошуків робить процес виконання завдання більш динамічним, а головне – знайомить з усім різноманіттям можливостей для наголошення слів в українській мові. Для того, щоб знайти потрібне слово, школяр має докладно проаналізувати кожне з тих, що увійшли до речення, від першого і до останнього. Це означає більш свідому роботу з усним складом мови, більший акцент на наголосі, який вчиться робити дитина. Коли школяр знаходить потрібне слово, то проходить на наступний етап завдання. Речення ж знаходяться на фоні малюнка, який зображує те, що говорить у фразі. Таким чином, кожне речення досить докладно та якісно проілюстроване, і дитина за наявності бажання може додумати якусь історію або сюжетний мотив для цієї вправи.

    Особливість цього завдання в тому, що воно переводить роботу з наголосом саме у практичну площину. Люди спілкуються не окремими словами, а фразами-реченнями, тож вміння впевнено знайти потрібне слово за наголосом у цілій синтаксичній конструкції є важливим і корисним для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Шукаємо слова в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися