Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    За механікою виконання ця вправа майже тотожна одному з попередніх завдань, які були присвячені опрацюванню текстів.

    На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення такого тексту, де абзаци були хаотично змінені місцями. Мета виконання – змінити порядок абзаців таким чином, щоб відновити цілісність повідомлення, надати думці більшої чіткості і тим самим – відновити текст, оскільки порядок речень у ньому є досить важливим, бо впливає на структуру. Якщо зачин поміняти місцями з основною частиною чи кінцівкою, втрачається логічний звʼязок між ними та послідовність у викладенні інформації. При чому, на відміну від попередніх завдань, підказок у вигляді плану тощо не буде – учень самостійно має знайти абзац, яким починається текст, а за ним – і всі інші до останнього, який підсумовує повідомлення.

     Однак, важливим є тематика. Справа в тому, що всі тексти (а на кожному етапі буде новий) присвячені вишиванці – древньому атрибутові нашої народної культури, без якого Україна просто неможлива. Вишиванка – особлива стилістична манера зображення візерунків на сорочках та сукнях, яка розповсюджена фактично по всій території держави. Кожен регіон має свої характерні традиції вишиванки, крім того, візерунки мають сакральний та магічний зміст, тож використовуються як обереги та талісмани. Вишиванка – не лише святковий, а й щоденний одяг, який прекрасно доповнює і сучасний стиль. Кожен текст має свою тему, тож дитина дізнається багато відомостей про вишиванку та конкретних фактів про її історію та значення. Кожна вправа супроводжується й малюнком, на якому зображено персонажа у вишиванці, а робоча зона з реченнями оточена візерунками, що надає завданню відповідного настрою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.3
Українські вишиванки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися