Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує низку завдань, які допомагають дитині розширити кругозір та дізнатись нове про оточуючий світ. Особливостями даного завдання є поєднання сильного ігрового аспекту з цікавим стилем подачі інформації.

    На екрані зображено досить лаконічний, але разом з тим повний та змістовний опис того чи іншого обʼєкта, здебільшого, тварин. Працювати з образами живої природи завжди цікаво дитині, тож ця тематика була обрана не дарма. Тваринка, про яку йде мова, ховається за деревом – соромиться просто. У тексті вона описується вельми детально. Там називаються всі її характерні риси та згадуються особливі факти, які можна назвати маловідомими. Таким чином школяр може і впізнати те, про що говориться, і дізнатись щось нове. Коли учень розуміє, про яку тваринку йде мова, залишається лише в каркас слова, що надається під описом, вписати назву. Одна клітинка – одна літера, тож їх кількість  можна вважати підказкою. Інша підказка, яка є головним втіленням ігрового аспекту, це зображення тваринки. Вона ховається за деревом, але її образ досить чітко вгадується за стовбуром або кроною. Отже, сам малюнок теж є підказкою, при чому – головною. В такому випадку помилитись стає важко. Мета завдання – не стільки у тому, щоб школяр відгадав тваринку, скільки в тому, щоб правильно написати її назву.

    Таким чином із завдання по розгадуванню загадок ця вправа, перетворюється на завдання по правопису. Втім, для учня головне – це саме знайти соромʼязливу тваринку, а мовні навички дитина застосує інтуїтивно, що є корисним вмінням для майбутнього використання. Коли школяр це зробить, то пройде на новий рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.3
Впізнаємо за описом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися