Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує практичне вивчення дієслівних форм, що вжиті у минулому часі. Цього разу особливий акцент робиться на самостійності дитини. Справа в тому, що попереднє завдання було більше схоже на гру, школяр знаходив дієслово у минулому часі, яке вже було в наявності в готовому вигляді. Цього ж разу учень самостійно буде вписувати у фразу дієслово у минулому часі.

    На екрані міститься ілюстрація – нова для кожного етапу. Вона описує певну ситуацію, дію, адже герой, зображений на малюнку, щось робить. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб він написав – що саме робив (адже згідно з умовами вправи події відбуваються у минулому часі, тобто раніше) зображений персонаж. Школяр аналізує малюнок, який є головною підказкою. Після цього у каркас для дієслова вписує потрібну словоформу, доповнюючи словосполученням, яким підписана ілюстрація. Одна клітинка – одна літера, тож кількість цих клітинок теж є своєрідною підказкою.

    Якщо ж учень не знає, що за слово треба вжити, то натискає на кнопку зі знаком запитання на ній. Вона знаходиться поряд з каркасом для дієслова. Там вказано потрібне слово у неозначеній формі, тож дитині залишається просто змінити її на форму минулого часу за допомогою зміни морфемного складу. Однак, бажано цією підказкою не користуватись, а визначати потрібне слово самостійно, що тренує вміння підбирати слова та імпровізувати в різних ситуаціях. Таким чином ця вправа робить використання дієслів у минулому часі біль впевненим, адже школяр зосереджується на правильному описі ситуації, і вже потім – на морфемному складів слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Вписуємо дієслово минулого часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися