Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Учень знає, навіщо взагалі потрібна граматична категорія часу дієслів – для того, щоб було зрозуміло, коли саме відбулася описана ними подія відносно моменту мовлення. Однак, ця вправа переводить розуміння важливості знання категорії часу у практичну площину.

    На екрані є зображення тексту – нового для кожного наступного етапу завдання. Цей текст представляє собою цікаву вирізку енциклопедичних знань про далекі країни, екзотичних тварин, історію тощо. Отже, читати цей текст завжди буде цікаво і корисно для розширення кругозору дитини. Крім того, не останню роль у приверненні уваги до виконання вправи відіграє також і вдале оформлення. Текст не лише супроводжується картинками, які зображають обʼєкти, повʼязані з описуваною темою. Оформлення тексту і варіантів дієслів у рамках, що схожі на комп’ютерний файл, є досить цікавим стилістично. Отже, учень читає текст і за його змістом розуміє, що дієслова були вжиті неправильно: як з точки зору правопису, так і з точки зору лексичного значення помилок нема, а от з точки зору вживаного часу – є. наприклад, у статті про піраміди Древнього Єгипту вживаються дієслова в майбутньому часі. Це викликає плутанину і корегує лексичне значення дієслів так, як цього не має бути.

     Поряд з текстом містяться дієслова, вжиті у правильному часі. Школяр шукає їхні помилково вжиті аналоги та замінює на потрібні слова, роблячи текст композиційно та стилістично довершеним і цілісним з точки зору розкриття теми. Окрім того, що ця вправа є важливою для опанування теми часу, вона також є досить корисною як тренажер для покращення памʼяті й уваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.11
Вставляємо дієслово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися